Dodaj do ulubionych Bramka e-mail Ustaw stronę jako startową
22 czerwca uczniowie klas VI-tych i ich rodzice zorganizowali pożegnalną dyskotekę ze smakołykami. Szóstoklasiści zaprosili na imprezę wszystkich pracowników szkoły i reprezentację klasy V. Było miło i wesoło.


Pożegnanie klas szóstych
Uroczyste zakończenie roku szkolnego


24 czerwca, o godzinie 9.00, na uroczystym apelu szkolnym, podsumuwującym rok szkolny 2004/2005, spotkali sie uczniowie, pracownicy szkoły, goście (emerytowani nauczyciele, Ks. Proboszcz K. Białk) i rodzice.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania wszystkich zebranych przez dyrektora szkoły, Panią Regię Arent.

Po przywitaniu oddano głos dzieciom z klasy V, które przygotowały pożegnalny występ i upominki dla odchodzących ze szkoły szóstoklasistów.

Po występie piątoklasistów pożegnali się ze szkołą uczniowie klas VI-tych. Usłyszeliśmy w ich wykonaniu wiele wierszy i piosenek, padły też słowa podziękowania dla nauczycieli za siedmioletni trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.

Potem nadszedł czas na rozdanie szóstoklasistom świadectw ukończenia szkoły oraz nagród.

Po nagrodzeniu uczniów klas VI-tych i życzeniu im jak najlepszych wyników w kolejnym etapie nauki - w gimnazjum, wszyscy pracownicy szkoły oraz goście otrzymali od nich pożegnalne kwiaty. Następnie nagrody otrzymali uczniowie klas młodszych.

Na koniec uroczystości dyrektor Pani R. Arent, w imieniu pracowników szkoły i wszystkich uczniów, pożegnała kończącą pracę w naszej szkole Panią A. Maziec oraz wręczyła jej bukiet kwiatów i symboliczny upominek. Pani Ania uczyła przez rok języka angielskiego i cieszyła się dużą sympatią uczniów i nauczycieli.

Kolejnym i ostatnim punktem uroczystego zakończenia roku szkolnego było spotkanie uczniów klas I-V z wychowawcami, podczas którego wszystkie dzieci otrzymaly świadectwa a najlepsi nagrody książkowe.