Pasowanie uczniówSP Łebcz - Pasowanie pierwszaków


Jak miło, że jest nas coraz więcej!


SP Łebcz - Pasowanie pierwszaków

4 listopada 2008 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania uczniów klasy pierwszej. W miłej, pełnej przyjaźni atmosferze, pierwszoklasiści zostali powitani przez uczniów klasy II, a następnie przedstawili program artystyczny, po którym ślubowali, że:

zawsze będą godnie reprezentować szkołę,
zachowywać się kulturalnie,
z szacunkiem traktować kolegów, nauczycieli
i wszystkich pracowników szkoły,
oraz sumiennie wykonywać obowiązki ucznia.SP Łebcz - Pasowanie pierwszaków SP Łebcz - Pasowanie pierwszaków

Później zostali pasowani na uczniów, odbili wskazujące palce na liście klasy I oraz otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez rodziców i Szkolną Spółdzielnię Uczniowską „Motylek”.

SP Łebcz - Pasowanie pierwszaków SP Łebcz - Pasowanie pierwszaków

Na zakończenie uroczystości odśpiewano uczniom klasy I piosenkę „Sto lat”, po czym głos zabrała dyrektor szkoły, pani Regina Arent, która podziękowała dzieciom i nauczycielom za piękne występy oraz życzyła pierwszakom tylko sukcesów w nauce.
Ostatnim punktem uroczystości był słodki poczęstunek, na którym spotkali się rodzice, nauczyciele i uczniowie klasy I.
Imprezę prowadzili członkowie samorządu uczniowskiego pod kierunkiem pań Iwony Engler i Doroty Nazarczuk. Za przygotowanie uczniów klasy I oraz II do występów odpowiedzialne były ich wychowawczynie, panie Emilia Brezińska – Lessnau i Bożena Smerczak. Słodki poczęstunek przygotowały mamy pierwszoklasistów wraz z panią Emilią Brezińską – Lessnau.

SP Łebcz - Pasowanie pierwszaków SP Łebcz - Pasowanie pierwszaków SP Łebcz - Pasowanie pierwszaków SP Łebcz - Pasowanie pierwszaków SP Łebcz - Pasowanie pierwszaków SP Łebcz - Pasowanie pierwszaków