KonkursySP Łebcz -Konkursy

Wiosną, tego roku, opiekun Szkolnego Koła PCK, pani Wiesława Kudra ogłosiła i przeprowadziła konkursy plastyczne dla wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły.

SP Łebcz -Konkursy

Pierwszoklasistom zaproponowała udział w konkursie „Uwolnić odblaski” zorganizowanym przez Grupę Lotos S.A. z Gdańska, którego celem było wyrobienie nawyku noszenia odblasków przez dzieci i młodzież szkół podstawowych oraz zwrócenie uwagi na kwestie rozpoznania i zrozumienia zagrożeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i skutków z nimi związanych. Natomiast dzieci z klasy drugiej i trzeciej zaprosiła do udziału w szkolnym konkursie „Jestem odpowiedzialny za swoje bezpieczeństwo”.

Do konkursu „Uwolnić odblaski” przystąpiło dwóch uczniów z klasy Ia i siedmiu z klasy I b. Ich prace zostały wysłane do Pałacu Młodzieży w Gdańsku.

W szkolnym konkursie „Jestem odpowiedzialny za swoje bezpieczeństwo” wzięło udział sześciu uczniów z klasy drugiej i pięciu z klasy trzeciej. Zwycięzcą konkursu została Oliwia Miłosz z klasy III, drugie miejsce zajęła Julianna Bullmann z klasy II, trzecie Krystian Figurski z klasy II. Ponadto wyróżniono prace Alicji Grenwald i Natalii Rompca z klasy II. Dyplomy i nagrody wręczono zwycięzcom, na apelu szkolnym, dnia 2 czerwca 2010 roku.

SP Łebcz -Konkursy SP Łebcz -Konkursy
SP Łebcz -Konkursy SP Łebcz -Konkursy SP Łebcz -Konkursy SP Łebcz -Konkursy SP Łebcz -Konkursy SP Łebcz -Konkursy SP Łebcz -Konkursy SP Łebcz -Konkursy