WYBIERZ NUMER 112

SP Łebcz – Teatrzyk5 PAŹDZIERNIKA 2010 ROKU PONOWNIE GOŚCILIŚMY, ALE PIERWSZY RAZ W TYM ROKU SZKOLNYM, ARTYSTÓW ZE STUDIA MAŁYCH FORM TEATRALNYCH SCENOGRAFII I REŻYSERII ART - RE Z KRAKOWA.

TYM RAZEM OGLĄDALIŚMY, W ICH WYKONANIU, SPEKTAKL PT. „PIĘKNA I BESTIA”. PRZEDSTAWIENIE TO ZREALIZOWANE ZOSTAŁO NA PODSTAWIE BAŚNI FRANCUSKIEGO PISARZA J. M. LEPRINCE’A DE BEAUMONT’A. GOSPODARZ WRACAJĄC Z TARGU GUBI SIĘ W LESIE. ZNAJDUJE SCHRONIENIE W ZAMKU. WYRUSZAJĄC RANKIEM W DROGĘ DO DOMU, ZRYWA Z PRZYZAMKOWEGO OGRODU RÓŻĘ DLA JEGO NAJMŁODSZEJ CÓRKI. WTEDY WŁAŚNIE OKAZUJE SIĘ, ŻE ZAMEK NALEŻY DO BESTII. CENĄ ZA RÓŻĘ BĘDZIE JEGO ŚMIERĆ. BESTIA DARUJE ŻYCIE GOSPODARZOWI W ZAMIAN ZA ODDANIE MU SWOJEJ CÓRKI.

SPEKTAKL UCZY, ŻE WRAŻLIWOŚĆ, DOBRO I MIŁOŚĆ POTRAFIĄ POKONAĆ CHOROBĘ , A NAWET ZŁY CZAR. BARWNA SCENOGRAFIA, PIĘKNE STROJE I MUZYKA SPRAWIŁY, ŻE SPEKTAKL NA DŁUGO POZOSTANIE W PAMIĘCI NASZYCH UCZNIÓW.

SP Łebcz – Teatrzyk SP Łebcz – Teatrzyk SP Łebcz – Teatrzyk SP Łebcz – Teatrzyk SP Łebcz – Teatrzyk SP Łebcz – Teatrzyk SP Łebcz – Teatrzyk SP Łebcz – Teatrzyk SP Łebcz – Teatrzyk SP Łebcz – Teatrzyk