SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA
UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM
2013-2014

ZAWODY SPORTOWE
opiekun Urszula Sierosławska


MISTRZOSTWA ZIEMI PUCKIEJ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
MARTYNA BABIŃSKA (KL.VA) - V MIEJSCE
NIKOLA BIAŁK (KL.VB) - X MIEJSCE

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
II MIEJSCE DRUŻYNOWO CHŁOPCÓW
MATEUSZ BABIŃSKI (KL. VA), DAWID BORKOWSKI, WIKTOR GRUBBA, KORDIAN KORTH (KL. VB), KACPER BARAN, MATEUSZ DUDEK (KL. VI)

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
I MIEJSCE DRUŻYNOWO DZIEWCZĄT
MARTYNA BABIŃSKA, KATARZYNA BARAN I ZUZANNA PAL (KL.VIA)

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE
III MIEJSCE DRUŻYNOWO DZIEWCZĄT
MARTYNA BABIŃSKA, KATARZYNA BARAN I ZUZANNA PAL (KL.VIA)

HALOWE MISTRZOSTWA ZIEMI PUCKIEJ W LEKKIEJ ATLETYCE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
KAMILA KUCHNOWSKA (KL.VI) - I MIEJSCE W PCHNIĘCIU KULĄ
PAULINA DETTLAFF (KL.VI) - VII MIEJSCE W BIEGU NA 300 METRÓW
MATEUSZ DERC (KL.VI) - VII MIEJSCE W PCHNIĘCIU KULĄ

WIOSENNE MISTRZOSTWA ZIEMI PUCKIEJ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
MARTYNA BABIŃSKA (KL.VA) - V MIEJSCE
DOMINIKA JEKA (KL.VI) - X MIEJSCE

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM opiekun Urszula Sierosławska

GMINNE ELIMINACJE XXXVII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
I MIEJSCE ZESPOŁOWO/11 SZKÓŁ
NIKOLA BIAŁK (KL.VB), DOMINIKA JEKA (KL.VI), MATEUSZ DUDEK (KL.VI), PAWEŁ JEKA (KL.VI)

POWIATOWE ELIMINACJE XXXVII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
I MIEJSCE ZESPOŁOWO/8 SZKÓŁ
INDYWIDUALNIE:
I MIEJSCE – PAWEŁ JEKA
III MIEJSCE – DOMINIKA JEKA
IV MIEJSCE – MATEUSZ DUDEK

FINAŁ WOJEWÓDZKI XXXVII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
I MIEJSCE ZESPOŁOWO/20 SZKÓŁ
NIKOLA BIAŁK, DOMINIKA JEKA, MATEUSZ DUDEK, PAWEŁ JEKA

FINAŁ KRAJOWY XXXVII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
XI MIEJSCE ZESPOŁOWO/17 SZKÓŁ
NIKOLA BIAŁK, DOMINIKA JEKA, MATEUSZ DUDEK, PAWEŁ JEKA

KONKURSY opiekun Urszula Sierosławska

KONKURS PLASTYCZNY "WYŻEJ, SZYBCIEJ, DALEJ... SOPOT 2014" ZORGANIZOWANY W RAMACH IAAF HALOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA W LEKKOATLETYCE
MATEUSZ SŁAWIŃSKI (KL. IV) - III MIEJSCE

KONKURSY opiekun Joanna Turczyn

WOJEWÓDZKO – METROPOLITALNY KONKURS BIBLIJNY IM. SŁUGI BOŻEGO KARDYNAŁA AUGUSTA HLONDA
AGELIKA ELWART (KL. IV) - III MIEJSCE W ETAPIE REJONOWYM

WOJEWÓDZKO – METROPOLITALNY PLASTYCZNY KONKURS BIBLIJNY
MATEUSZ SŁAWIŃSKI (KL.IV) I MIEJSCE
ALEKSANDRA SŁAWIŃSKA (KL.0) II MIEJSCE
MARTYNA NADOLSKA (KL.III) III MIEJSCE
ANGELIKA ELLWART (KL.IV) WYRÓŻNIENIE
AGNIESZKA KUNC (KL.II) WYRÓŻNIENIE

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ ULUBIONY TYTUŁ MARYI – LITANIA LORETAŃSKA” KL. 0-III
ALEKSANDRA SŁAWIŃSKA (KL.0) I MIEJSCE
JAKUB GURZYŃSKI (KL.0) I MIEJSCE
OLIWIER ABRAMOWSKI (KL.0) II MIEJSCE
GRACJAN KARSZNIA (KL. 0) III MIEJSCE

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ ULUBIONY TYTUŁ MARYI – LITANIA LORETAŃSKA” KL. IV-VI
MATEUSZ SŁAWIŃSKI (KL. IV) I MIEJSCE
JULIANNA WAZ (KL. IV) II MIEJSCE
WIKTOR GRUBBA (KL. VB) III MIEJSCE

REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ ŚWIĘTY PATRON” KATEGORIA KL. 0-III
ALEKSANDRA SŁAWIŃSKA (KL.0) I MIEJSCE

REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY „PTAKI WOKÓŁ NAS” ZORGANIZOWANY PRZEZ NADMORSKI PARK KRAJOBRAZOWY
JULIANNA BULLMANN (KL.VI) WYRÓŻNIENIE W KATEGORII KLAS IV-VI

KONKURSY opiekun Dorota Nazarczuk

KONKURSY ZORGANIZOWANE W RAMACH KONKURSÓW WYSTAWIENNICZYCH SZKÓŁ GMINY PUCK’ 2014
KAMILA KUCHNOWSKA (KL. VI) III MIEJSCE ZA HAFT
PAWEŁ JEKA (KL.VI) WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM

KONKURSY opiekun Dorota Labudda, Dorota Nazarczuk

REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY „KARTKA BOŻONARODZENIOWA SPÓŁKI SZKUNER” ZORGANIZOWANY PRZEZ SZKUNER SP. Z O.O
KAMIL HINZKE (kl. IV) II MIEJSCE
AGELIKA ELLWART (KL. III) WYRÓŻNIENIE W KATEGORII KLAS I - III
ZUZANNA PAL (KL. VA) WYRÓŻNIENIE W KATEGORII IV - VI

KONKURSY opiekun Wiesława Kudra

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”
NIKOLA BIAŁK (KL. VB) WYRÓŻNIENIE

REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY „TWÓJ ELEMENTARZ BEZPIECZEŃSTWA” ORGANIZOWANY PRZEZ KPP W PUCKU
MARTYNA NADOLSKA (KL. IV) WYRÓŻNIENIE
ANGELIKA KWIDZIŃSKA (KL. IV) WYRÓŻNIENIE