Zakończenie roku szkolnego

Pożegnanie bieżącego roku szkolnego odbyło się dnia 26 czerwca 2015 roku. Było one poprzedzone udziałem wszystkich uczniów i nauczycieli we mszy świętej (odprawionej dnia 25 czerwca) w intencji bezpiecznych, radosnych i pogodnych wakacji, przez proboszcza naszej parafii, ks. Kazimierza Białka, w Kościele Parafialnym p. w. Św. Marcina w Łebczu.

W piątek (26 czerwca), o godz. 9.00, rozpoczął się pożegnalny apel podsumowujący rok szkolny 2014/2015 dla klas 0 – V Na uroczystość przybyli uczniowie, pracownicy szkoły oraz rodzice.

    Oto program uroczystości poprowadzony przez dyrektora szkoły, panią Reginę Arent:
  • Przywitanie uczniów, ich rodziców i nauczycieli.
  • Odśpiewanie hymnu państwowego.
  • Podsumowanie całorocznej pracy uczniów.
  • Odczytanie listu od pomorskiego kuratora oświaty, pani Elżbiety Wasilenko.
  • Wręczenie dzieciom nagród książkowych za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe i bardzo dobre zachowanie, udział w konkursach szkolnych, aktywną pracę na rzecz klasy i szkoły oraz za wzorową frekwencję.
  • Nagrodzenie finalistów szkolnego konkursu na „Najlepszego sportowca” roku 2014/2015.
  • Złożenie życzeń wakacyjnych.
  • Spotkanie klas z wychowawcami, wręczenie uczniom świadectw.

Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
klasa V
Angelika Ellwart (średnia ocen 5,46)
Mateusz Sławiński (5,36)
Julianna Waz (5,36)
Maciej Myśliński (5,10)
Martyna Bemke (4,82)

klasa IV
Martyna Nadolska (5,36)
Cezary Budzisz (5,0)
Mateusz Helman (4,81)
Rajmund Karsznia (4,81)

Nagrody książkowe otrzymali:
klasa V
Krzysztof Kubawski

klasa IV
Oskar Margol

klasa III
Martyna Bistram
Aleksandra Grabowska
Roksana Mach
Paulina Załomska
Damian Grön
Konrad Sobota
Oskar Kryża
Jakub Stromski
Sara Leszczyńska

klasa II
Martyna Kubawska
Mateusz Glowienke
Jan Miłosz
Piotr Jeka
Przemysław Orzołek
Dawid Gaffke
Hubert Otrombke
Amelia Kozak
Aleksandra Dodot
Mikołaj Romanik

Szymon Wolf (kl. Ib) i Dawid Kothals (kl. V) nagrodzeni za stuprocentową obecność na zajęciach szkolnych.

Finaliści szkolnego konkursu na „Najlepszego sportowca” roku 2014/2015

kategoria dziewcząt
I miejsce – Martyna Babińska kl. VIa
II miejsce – Zuzanna Pal kl. VIa
III miejsce – Julianna Waz kl. V
kategoria chłopców
I miejsce – Dawid Borkowski kl. VIb
II miejsce – Dawid Warnke kl. V
III miejsce – Mateusz Sławiński kl. V

O godzinie 10.30 rozpoczął się pożegnalny apel podsumowujący rok szkolny 2014/2015 dla klas VIa i VIb, na którym spotkali się uczniowie, pracownicy szkoły, ksiądz proboszcz K. Białk oraz rodzice.

    Oto program uroczystości:
  • Powitanie wszystkich przybyłych przez dyrektora szkoły - panią Reginę Arent.
  • Odśpiewanie hymnu państwowego.
  • Występ uczniów z klasy V oraz wręczenie szóstoklasistom pożegnalnych upominków.
  • Ostatni pożegnalny występ klas szóstych.
  • Obdarowanie kwiatami i upominkami wychowawców, nauczycieli i pracowników obsługi zajmujących się nauczaniem i wychowaniem szóstoklasistów podczas ich pobytu w naszej szkole.
  • Pożegnalne przemówienie dyrektora szkoły.
  • Wręczenie przez dyrektora szkoły: nagród książkowych za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe i bardzo dobre zachowanie, udział w konkursach szkolnych oraz za aktywną pracę na rzecz klasy i szkoły.
  • Wręczenie przez wychowawców, panie Sabinę Kużel i Dorotę Labuddę, świadectw ukończenia szkoły oraz wyników testu szóstoklasistów.
  • Nagrodzenie finalistów szkolnego konkursu na „Najlepszego sportowca” roku.
  • Wręczenie przez dyrektora szkoły listów gratulacyjnych dla rodziców wzorowych uczniów.
  • Odczytanie przez panią dyrektor listu od pomorskiego kuratora oświaty oraz złożenie szóstoklasistom życzeń wakacyjnych.
  • Wręczenie na ręce pani dyrektor, przez przedstawicielki rady rodziców, panie A. Kaczykowską i D. Borkowską, pożegnalnego tortu dla grona pedagogicznego.
  • Ostatnie spotkanie uczniów klas VIa i VIb z wychowawcami.

Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
klasa VIa
Zuzanna Pal (średnia ocen 5,55)
Dominika Głowienka (5,30)
Martyna Babińska (5,27)
Filip Kubawski (5,09)
Agnieszka Kaczykowska (5,0)
Paweł Grabowski (4,91)

klasa VIb
Nikola Białk (5,55)
Wiktor Grubba (5,30)
Julita Drewing (5,0)
Martyna Kowalska (4,90)