Zabawa andrzejkowa

20 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski oraz Radę Rodziców. Klasy 0-III bawiły się w godzinach 14.00 – 16.00, a starsi uczniowie z klas IV-VI - w godzinach 16.00 – 19.00.

Tego dnia, korytarz szkolny zamienił się w salę balową udekorowaną kolorowymi łańcuchami i gwiazdami. Oprawą muzyczną zajęli się uczniowie klasy VI – Jan Bullman, Dawid Warnke oraz Krzysztof Kubawski. Dziewczęta z klasy VI przebrane za wróżki zachęcały młodsze dzieci do zabawy tańcząc z nimi w kółeczku. Były to: Wiktoria Meter, Julianna Waz, Angelika Ellwart oraz Jagoda Labudda.

Podczas zabawy odbywało się tradycyjne lanie wosku przez klucz w świetlicy szkolnej. Czuwały nad tym panie Danuta Borkowska, Katarzyna Ciskowska, Joanna Iżykowska-Soitz oraz pan Jarosław Jaffke.

Ponadto, przedstawicielki Rady Rodziców, panie Sylwia Bemke, Emilia Godurowska, Teresa Korthals oraz Sylwia Hirt zajęły się przepowiadaniem przyszłości w przystrojonej sali wróżb.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie zabawy andrzejkowej oraz dzieciom za liczne przybycie oraz wspaniałą zabawę.

Organizatorki: Dorota Kunc, Emilia Brezińska-Lessnau, Daria Grabowska