Dzień babci i dziadka

Dnia 22 stycznia 2016 roku mimo zimna i mrozu w naszej szkole zrobiło się miło i gorąco, a powodem takiej atmosfery był obchodzony Dzień Babci i Dziadka. To czas, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiech na twarzach. Tak też było w naszej szkole, kiedy bardzo licznie przybyli nasi kochani Dziakowie i Babcie.

Na początku wszystkich gości przywitała pani dyrektor Regina Arent. Program artystyczny przygotowały dzieci z klas 0-II wraz z wychowawczyniami. Dzieci pokazały swoje umiejętności artystyczne, ruchowe i recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnucząt. Każdy zaproszony gość otrzymał upominek w postaci czerwonego serduszka z masy solnej.

Potem przyszedł czas na kolejną niespodziankę- był to wysęp dzieci uczęszczających na zajęcia taneczne. Dwie grupy wiekowe zaprezentowały swoje umiejętności tańcząc m.in. walca oraz układ do piosenki Shakiry Loca loca.

Następnie Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek w postaci kawki i herbatki oraz ciast upieczonych przez rodziców z klas młodszych. A żeby było milej przygrywał nam pan Marcin Kowalewski. Można było potańczyć w rytm muzyki , porozmawiać pośmiać.

Było bardzo, bardzo miło)

Z okazji Dnia Babci i Dziadka
życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie
i pragniemy podziękować za Wasz trud i ciężką pracę
. Kochamy Was !!!