Pożegnanie Pani Dyrektor

„Są chwile, co długo w pamięci zostają,
Choć czas upływa, nie przemijają.
Są też osoby, które poznane,
Nie będą nigdy już zapomniane”

W dniu 21 czerwca 2018 w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Dyrektor Reginy Arent, która kończy pracę zawodową, aby przejść na zasłużoną emeryturę. Pani mgr Regina Arent jako nauczyciel matematyki i fizyki przepracowała 31 lat. Od 1998 roku pełniła również funkcję Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łebczu.

W uroczystym pożegnaniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz inni pracownicy szkoły. Nie obyło się bez kwiatów, pamiątkowych prezentów oraz poczęstunku dla gości. Pani Regina Arent przyjęła serdeczne życzenia od wszystkich obecnych i podziękowała zgromadzonym za lata współpracy. Słowa uznania i serdeczności padły również z ust uczniów: „Dziękujemy Pani za wszystkie lata pracy, za troskę o dzieci, cierpliwość, dobre rady i wielkie serce. Dziękujemy za trud jaki włożyła Pani w rozwój naszej szkoły.” Dzięki pani dyrektor Szkoła Podstawowa w Łebczu dostała imię „Polskich Noblistów”. Znacznie wzbogaciło się także wyposażenie szkoły. Po tylu latach zasług jest wiele, za wszystkie serdecznie DZIĘKUJEMY!

Pani Reginie Arent składamy najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią, sumienną pracę w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Łebczu. Życzymy jednocześnie dużo zdrowia i pomyślności na nowym etapie życia.