Wigilie klasowe

Dnia 21 grudnia 2018 roku w szkole w pełni poczuliśmy czas Świąt Bożego Narodzenia, a to za sprawą jasełek oraz zorganizowanych wigilii klasowych.
Ten Magiczny Dzień rozpoczął się występem aktorów z klasy VIII pod opieką pana Macieja Nowaka. Młodzież przedstawiła współczesną wersję Jasełek, która uświadomiła nam, że każdy z nas może zostać św. Mikołajem.
Po przedstawieniu aktorów z klasy VIII przyszedł czas na artystyczne wykony dzieci z klas O-III które zaprezentowały świąteczne piosenki i pastorałki.
Niespodziankom dla dzieci były również słodkości w nagrodę za występy podczas Dnia Świątecznego który odbył się 09 grudnia w naszej szkole.
Na zakończenie pani dyrektor Beata Mieczkowska złożyła wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego 2019 Roku.
Następnie każda klasa wraz ze swoim wychowawcą spotkała się na wigilii w sali lekcyjnej. Złożyliśmy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem, skosztowaliśmy słodkości przyniesionych przez dzieci przy wspólnym udekorowanym stole. Oczywiście pojawiły się także prezenty pod klasowymi choinkami.
Bardzo miłym akcentem były odwiedziny dzieci z przedszkola Zaczarowana Łąka w Łebczu przekazały one życzenia oraz upominek dyrekcji szkoły.