SPORT



Wydarzenia sportowe w roku szkolnym 2019/2020

08.11.2019 r. - XXI Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym chłopców


07.11.2019 r. - XXI Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym dziewcząt


06.11.2019 r. - XXI Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym chłopców


05.11.2019 r. - XXI Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym dziewcząt


30.10.2019 r. - XXI Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Dziewcząt


23.10.2019r. - XXI Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt


02.10.2019r. - Jesienne Biegi Przełajowe


24.09.2019r. - I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Ziemi Puckiej Szkół Podstawowych




Wydarzenia sportowe w roku szkolnym 2018/2019

04.06.2019r. - ZAWODY LA KLAS IV


13.05.2019r. - „Siatkarz z Klasą”


09.05.2019r. - Powiatowy Etap Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


08.05.2019r. - II Rzut Ligi Lekkoatletycznej Ziemi Puckiej Szkół Podstawowych


07.05.2019r. - Gminny Etap Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


08.01.2019r. - TRENING Z SIATKARZAMI TREFLA GDAŃSK


16.12.2018r. - Program „Siatkarz z klasą”


07.12.2018r. - Program „Siatkarz z klasą”


21.11.2018r. - ½ Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym


20.11.2018r. - ½ Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym


16.11.2018r. - XX Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej chłopców.


16.11.2018r. - Program „Siatkarz z klasą”


08.11.2018r. - XX POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW


06.11.2018r. - XX POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW


02.11.2018r. - SZKOLNY TURNIEJ W RINGO


10.10.2018r. - XX POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW


22.09.2018r. - MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKOATLETYCE U16 W BEŁCHATOWIE


19.09.2018r. - I RZUT LIGI LEKKOATLETYCZNEJ




Wydarzenia sportowe w roku szkolnym 2016/2017

23.06.2017 r. - Wyniki szkolnego konkursu na „Najlepszego sportowca” w roku 2016/2017


09.05.2017 r. - II RZUT LIGI LEKKOATLETYCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH


27.04.2017 r. - POWIATOWE ELIMINACJE TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.


21.04.2017 r. - GMINNE ELIMINACJE TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.


22.03.2017 r. - MISTRZOSTWA GMINY PUCK SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM


03.03.2017 r. - HALOWE MISTRZOSTWA ZIEMI PUCKIEJ W LEKKIEJ ATLETYCE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH


17.11.2016 r. - XVIII POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUZYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW


26.10.2016 r. - XVIII POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW


20.10.2016 r. - XVIII POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ WIEJSKICH




Wydarzenia sportowe w roku szkolnym 2015/2016

24.06.2016 r. - Wyniki szkolnego konkursu na „Najlepszego sportowca” w roku 2015-2016


18.05.2016 r.
REGIONALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE NESTLE CUP



10.05.2016 r.
II RZUT LIGI LEKKOATLETYCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZIEMI PUCKIEJ



28.04.2016 r.
POWIATOWE ELIMINACJE TURNIEJU BRD



15.04.2016 r.
GMINNE ELIMINACJE TURNIEJU BRD



22.03.2016 r.
MISTRZOSTWA GMINY PUCK W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH



04.02.2016 r.
MISTRZOSTWA SZKOŁY W SKOKU WZWYŻ



24.11.2015 r.
XVII POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW



29.09.2015 r.
LEKKOATLETYCZNE ZAWODY WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO



16.09.2015 r.
I RZUT LIGI LEKKOATLETYCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZIEMI PUCKIEJ





Wydarzenia sportowe w roku szkolnym 2014/2015

26.06.2015 r.
Wyniki szkolnego konkursu na „Najlepszego sportowca” w roku 2014/2015



12.06.2015 r.
MISTRZOSTWA ZIEMI PUCKIEJ W LEKKOATLETYCE



22.05.2015 r.
„LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO”



11.05.2015 r.
ZAJĘCIA PIŁKI NOŻNEJ Z PANEM DANIELEM DUBICKIM



08.05.2015 r.
II RZUT LIGI LEKKOATLETYCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZIEMI PUCKIEJ



15.04.2015 r.
MISTRZOSTWA GMINY PUCK W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH



14.04.2015 r.
WIOSENNE MISTRZOSTWA ZIEMI PUCKIEJ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH



6.03.2015 r.
HALOWE MISTRZOSTWA ZIEMI PUCKIEJ W LEKKIEJ ATLETYCE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DLA KLAS IV



05.03.2015 r.
TURNIEJE KLASOWE W TENISIE STOŁOWYM



24.02.2015 r.
HALOWE MISTRZOSTWA ZIEMI PUCKIEJ W LEKKIEJ ATLETYCE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DLA KLAS V I VI



Zakończenie Ligii Sportowej Gminy Puck 2014


PODSUMOWANIE RYWALIZACJI SPORTOWEJ W CZASIE FERII ZIMOWYCH


ZAKOŃCZENIE KONKURSU PLASTYCZNEGO


KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLASY IV-VI


10.12.2014 r.
XVI POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ



KONKURS - NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY


21.11.2014 r.
XVI POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW



20.11.2014 r.
XVI POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT



12.11.2014 r.
KONKURS WIEDZY Z PRZEPISÓW GIER ZEPOŁOWYCH



27.10.2014 r.
XVI POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT